KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10256032
nr 1025 6032
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Träsnitt, Sven Ljungberg (1913-2010), 153/300, signerad, motivet: 30x48
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 mars 2016
kl 18:24:13
28/2 14:56:37
14 mar
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg